Warsztaty szkoleniowe dla kadry zarzÄ…dzajÄ…cej EIT+
|
WrocÅ‚awskie Centrum BadaÅ„ EIT+ rozpoczyna wspóÅ‚pracÄ™ z izraelskÄ… firmÄ… Question Mark Ltd., bÄ™dÄ…cÄ… jednostkÄ… operacyjnÄ… Goldratt Institute. WspóÅ‚praca bÄ™dzie dotyczyÅ‚a prowadzenia cyklu szkoleÅ„ i warsztatów praktycznych dla kadry zarzÄ…dzajÄ…cej i pracowników WrocÅ‚awskiego Centrum BadaÅ„ EIT+ w zakresie teorii zarzÄ…dzania projektami metodÄ… „Å‚aÅ„cucha krytycznego” oraz teorii ograniczeÅ„ TOC. Poprowadzi je trzyosobowy zespóÅ‚ kierowany przez dr. Alexa Klarmana.
DziÄ™ki szkoleniom i warsztatom praktycznym, kadra WrocÅ‚awskiego Centrum BadaÅ„ EIT+ zdobÄ™dzie wiedzÄ™ w dziedzinie nowoczesnych standardów zarzÄ…dzania firmÄ… i projektami badawczymi.
Szkolenia dla pracowników EIT+ poprowadzi dr Alex Klarman (na zdjÄ™ciu obok), prezes firmy Question Mark Ltd. z siedzibÄ… w izraelskim mieÅ›cie Herzliya. Dr Klarman jest biofizykiem. W ciÄ…gu 12 lat nauki i pracy na wydziale biochemii Uniwersytetu Tel-Awiwskiego nabyÅ‚ olbrzymie znaczÄ…ce doÅ›wiadczenie w eksperymentalnej pracy naukowej, jak i podstawy kooperacji miedzy instytucjami badawczymi w Izraelu i na Å›wiecie. Oprócz kariery naukowej, dr Alex Klarman ma też bogate doÅ›wiadczenie biznesowe w sektorze przemysÅ‚owym. Przez cztery lata odpowiadaÅ‚ za zarzÄ…dzanie projektami i produkcjÄ… w firmie Madrigal Ltd.
Dr Alex Klarman jest jednym z jej popularyzatorów i praktykiem Teorii OgraniczeÅ„ (TOC), a także zaÅ‚ożycielem TOCICO (MiÄ™dzynarodowej Organizacji Certyfikacyjnej TOC), której celem jest promowanie i standaryzowanie wiedzy dotyczÄ…cej tej metody zarzÄ…dzania.
Dr Alex Klarman specjalizuje siÄ™ także w tematyce zarzÄ…dzania projektami CCPM (zarzÄ…dzanie projektami wg metody Å‚aÅ„cucha krytycznego, z ang. Critical Chain Project Management). MetodÄ™ tÄ™ wdrażaÅ‚ m.in. w praktyce zarzÄ…dzania armiÄ… izraelskÄ…, a w ostatnich latach szkoliÅ‚ i doradzaÅ‚ kierownikom projektów realizowanych we WrocÅ‚awiu w zwiÄ…zku z piÅ‚karskimi Mistrzostwami Europy 2012 – UEFA EURO 2012TM.
Dr Klarman pracowaÅ‚ nad wdrożeniem standardów przewidzianych w teorii TOC i „Å‚aÅ„cucha krytycznego” dla tak renomowanych firm, jak Ford, Intel, Philips czy Microsoft. Teraz bÄ™dzie wspieraÅ‚ instytucjonalny i organizacyjny rozwój w tej dziedzinie WrocÅ‚awskiego Centrum BadaÅ„ EIT+.
Cykl szkoleÅ„ prowadzony bÄ™dzie w ramach projektu „DolnoÅ›lÄ…skie Centrum MateriaÅ‚ów i BiomateriaÅ‚ów WrocÅ‚awskie Centrum BadaÅ„ EIT+”, wspóÅ‚finansowanego ze Å›rodków UE w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – dziaÅ‚anie 2.2.
Pobierz link na telefon komórkowy (aby pobrać, należy wczeÅ›niej zainstalować czytnik kodów, np. z Android Market Apple AppStore czy Ovi Store Nokii):
Czy wiesz, że ...
Turritopsis nutricula (gatunek stuÅ‚biopÅ‚awa) posiadajÄ…cy zdolność caÅ‚kowitego powrotu do stadium niedojrzaÅ‚ego pÅ‚ciowo po osiÄ…gniÄ™ciu dojrzaÅ‚oÅ›ci pÅ‚ciowej, co potencjalnie daje mu biologicznÄ… nieÅ›miertelność. Jednym z celów projektów BioMed jest opracowanie nowych leków przedÅ‚użajÄ…cych życie...
więcej informacji